Note de ce sujet :
  • Moyenne : 0 (0 vote(s))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Ролі у кіно: «Сторожова застава» (2017, Ілько Муровець), «Позивний Бандерас» (2018, Коцюба), «Захар Беркут» (2019, Гард). "Я в 1853 . Я Агата ... Я замкнена в казахській пустелі , високоосвідчена і ПЕЧАЛЬНА ! Не маюча права на Свою Думку , Свій Вибір , Своє Життя ! Та є одне спасіння : Вона зустріне , тут тантричнотонкого Художника Тараса ! «Да , Я не понимаю многих украинских слов , но Я чувствую Его Душу....», - скаже Моя Героїня ! Що між ними відбудеться ? Дивися у Кіно! " Тарас. Повернення смотреть онлайн Продовжуємо знайомити з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". Історичні костюми створені художником з костюмів Інгою Житньою. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Дякуємо українцям, які своїм власним прикладом доводять, що бути спортивним та свідомим - це дуже сучасно! Сценарій "Прощання з пустелею" (робоча назва фільму) виграв Міжнародний конкурс кіносценаріїв до 200-річчя Тараса Шевченка в 2012 р. Але шлях Тараса до українського глядача виявився не менш довгим та складним, ніж звільнення Шевченка у сюжеті фільму. Фільм планувався до 9 березня 2014 року – двохсотліття Тараса Шевченка. Але тодішній режим Януковича вимагав від творців фільму змін у сценарії і вилучення сцен, спрямованих проти російського імперіалізму і шовінізму. На що Олександр Денисенко не погодився. Запустила роботу над фільмом Революція Гідності. В 2016-17рр. відбулися зйомки фільму в Україні та Казахстані (за підтримки Держкіно України - 22,4 млн.грн.). Фільм завершено у грудні 2017р. Це немислимо, але 2 роки по закінченні виробництва фільму жоден український дистрибутор не брався за прокат фільму, мотивуючи це тим, що фільм про Шевченка є нецікавим широкому колу глядачів. Це збурило українську громадськість, яка встала на захист Тараса та мистецького українського національного кіно. Громадські активісти створили сторінку підтримки фільму у Фейсбук Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

"Я граю Агату Ускову в фільмі «Тарас.Повернення» Олександра Денисенка ! Я за екологічну свідомість Актор - Режиссер - Команда - Глядач ! Вокальні імпровізації – Катя Chilly. Актори: Борис Орлов (в ролі Тараса Шевченка), Юрій Шульган (комендант Новопетровського укріплення Іраклій Усков), Анна Топчій-Огій (Агата Ускова), Акнієт Оринтай (казашка Катя). Богдан Бенюк (Дядько), Роман Луцький (польський офіцер на засланні Мацей Мостовський), Олег Волощенко, Олександр Пожарський, Андрій Журба та ін.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Знакові місця флешмобу #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно. У 1975 вступив до Київського університету імені Тараса Шевченка на факультет кібернетики. Романтично-драматична сага Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" в кінотеатрах України з 24 вересня! Приходьте на зустріч з Шевченком, Агатою, Усковим та багатьма іншими героями.

.
Répondre

Atteindre :

Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 1 visiteur(s)