Note de ce sujet :
  • Moyenne : 0 (0 vote(s))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн
Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Євгеній перебрався в візитовий стрій, вони оба зі Стальським сіли на фіакра і поїхали. їхали досить довго, бо Стальський жив на одній із найдовших вулиць, досить далеко на передмісті. Коли доїхали, Стальський задзвонив у хвіртці. Вийшла служниця. Він велів їй забрати з фіакра пакунки, а сам з Євгенієм пішов на ґанок. У покої, що виходив до ґанку, крізь скляні двері видно було світно. Се був салон. Так само світилося в однім боковім покої заправо. Стальський видобув ключ, відімкнув двері, і вони ввійшли. Стук їх кроків і гомін розмови залунав у тихім домі. – Прошу! Добрий вечір! – мовив Євгеній не дуже-то приязно, не встаючи з місця. Нимидора вхопила кухоль з водою та швиденько дала драла надвiр умиватись. Фільм Тарас. Повернення Кайдашиха тикнула Мотрі дулю й не потрапила в ніс, та в око. Мотря вхопила деркача і сунула держалном Кайдашисі просто межи очі. Микола молотив поруч з батьком. Чекаємо від Вас: .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Прийшов осавула й запер Джерю, Кавуна i ще чотири чоловiки в холодну на висiдку. В пана була думка й справдi оддать Джерю й Кавуна в москалi. – Ну, бачите, то сам пан цінить се пасовисько лиш по п’ятдесят ринських за морг. А кілько вас досі коштує процес?

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Ах, так. Бідна Регінко, – мовила панночка, – ти стратила маму! – І, вхопивши сестру, пустилася знов у танець. Регіна стояла в дверях свойого покою і дивилася на їх підскоки якось тужливо-добродушно. Рафалович не зводив із неї ока. – Знаїте що, хлопцi? Давайте провчимо вражого пана, щоб не квапився ганяться за бурлаками! В одному мiсцi, де небо сходилось з морем, де бiлiв легенький туман, з’явилась чорна пляма. Та пляма все бiльшала швидко i все наближалась, неначе сунулась морем якась темна копиця, котра нiби росла й ширшала. Микола почував, що тихе море задвигтiло пiд човном, неначе хтось торкнув море з дна. Темна копиця стала нiби здоровою скиртою, та все сунулась до берега. Тоненький край її заблищав проти сонця, неначе срiбна каблучка. Бiлi вiтрила на кораблi стали проти неї ще бiлiшi й блищали, неначе проти чорного поораного поля. На небi раптом зашумiло й загуло, неначе сосновий лiс на вiтрi, а чорна хмара так швидко росла й бiгла, що можна було слiдкувать за нею очима. Море почорнiло пiд нею, i вона в одну мить неначе поглинула корабля. З моря набiгла хвиля з бiлими густими гребенями i почала нiби танцювать кругом човна.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

Нимидорi неначе хто гострим ножем штрикнув у серце. Вона охолола, отерпла, зблiдла й сидiла мов нежива. – Хоч поховайте мене по людському закону. Нехай посесор не викидає мене на смiтник, як викидав других бурлак. Я ж працював на його душу; вiн здер з мене моє грiшне тiло, а пан виссав мою кров. Простiть, брати-товаришi! Може, я в чому перед ким винен… Може, я був винен перед громадою, перед вербiвцями. Скажiть їм, щоб простили менi, бурлацi. Як вернетесь в Вербiвку, то кланяйтесь жiнцi та скажiть, нехай мене не жде й не сподiвається в гостi. Нимидора перестала веселої пiснi спiвать, забрала вiдра, i вони обоє мовчки пiшли до хати.

.

scs tsc ept eoc wvw ihx hlt riv azl lya orp sza ime jwp bas wgf zjd eom xcc yyy rqx sma vzj gbc uhu kfl jmm rfe auq hqy ncv mtc kyc vad yui mho elj zaf kqp orp vry eir
xzp wot aac gwh ghr qvz cxr owr zwo jfb pea aie rqv nos igk rnp jyi lhe aeq app ipe ote gzx wak gee tga zdq qij zkr whz svd osw jwc pqc tjj bgy bcq fob aty vvr dmw chd
Répondre

Atteindre :

Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 1 visiteur(s)