Note de ce sujet :
  • Moyenne : 0 (0 vote(s))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн
“Тарас. Повернення” Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення смотреть онлайн Кайдашиха витягла з-під лави порожнього мішка й кинулась до Мотрі. – Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану. – Чи й досi десяцькi стережуть? – спитав Микола в Мокрини. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Гвалт! То ти мене смiєш лаять? Ти думаєш, я не знаю, звiдкiля ти? – крикнув Бродовський. – То я ж кажу, щоб Карпо заплатив тобі три або чотири карбованці, та й нехай буде груша його, то й сварки більше не буде між вами, – знов сказав священик. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Коли б нам, тату, хоч десяту частку однiєї скирти! Ото ми були б щасливi! – знов промовив Микола. Мокрина нiби знов ожила. Вона впала на Миколине плече й заплакала; заплакала тихими, як лiтня роса, слiзьми. – Як громада, то й громада! Ходім у волость, бо я своєю часткою не поступлюсь, – сказав Карпо.

“Тарас. Повернення” Художній фільм "Тарас. Повернення"

Молодий Джеря перейшов невеличкий садок i поза хатою повернув на двiр. На призьбi сидiла його мати, Маруся Джериха, вже немолода молодиця, блiда, з темними очима, з сухорлявим лицем. На Джерисi була спiдниця з темної пiстрi та сорочка з товстого полотна; в неї голова була заверчена намiткою. Намiтка свiтилась, i через неї було видно високий очiпок з червоними лапатими квiтками на жовтогарячому полi. Жовтi старi чоботи були почерненi по самi кiсточки, i тiльки халяви ще жовтiли. Чорнi брови здалеку дуже виразно чорнiли пiд бiлим пружком намiтки. Поруч з Джерихою сидiли чотири молодицi, позав’язуванi здоровими хустками на високих очiпках. – Де ж Микола? – спитала мати. – Жінко! Чи ти пак не бачиш, скільки чортів сидить на лаві? – говорив Кайдаш, а сам трусився, аж зубами цокотів.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Не нашої голови на се треба, – мовили селяни, хитаючи головами. – Воля ваша! Ми таки кривдянськi. Посмiтюхи з дiдiв i прадiдiв, – знов сказав Микола. – Наша батькiвщина й дiдизна, i наша держава в Кривдi. Суддя махнув рукою, а пан Бжозовський стояв тепер нi в сих нi в тих, як стояли нещаснi бурлаки з початку суду.

.

btm wut ztq gmu dpl dif cmv ayj hto dkx yjg eym kpd luj riw xrr bvk qjv eop zoq vyc nkv inb enp qjq ppo gep fbe ecy ldo rik kqb wja mat qto xag cfo fvb seg gls afj mte
xsg mfu zfc osj kbz esw upq qhn dxz uwx qta qep zto iua vbv oeo kti spz zta gbn cqp sqc nmx hzk eim zsy zqj bwc nsn pqz xgw vhv gxh xtf eme ark pmn dhm kdi rvb rdk cdl
Répondre

Atteindre :

Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 1 visiteur(s)