Note de ce sujet :
  • Moyenne : 0 (0 vote(s))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення онлайн фільми

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

“Тарас. Повернення” З тими словами Кайдашиха накинула свиту та й побігла у волость позивати Мотрю та Карпа. Волосний покликав Карпа на суд. Карпо сказав, що він не думає одривать хати, а то тільки полаялись та побились молодиці. Волосний вигнав Кайдашиху з хати. Слідком за Кайдашихою прибігла у волость Мотря й почала розказувати, починаючи од сміття. Волосний слухав, слухав та й плюнув. – Чого ти кричиш на мене! Ну, я з тобою свиней не пас! Ну, коли хочеш в мене служить, то не тикай на мене, бо я тут пан, – промовив уже сердито Бродовський. Тарас дивитись онлайн – Драбиною її плещи, та добре! – кричала Кайдашиха. – Нехай не збирає яєць на нашому горищі! – Ви погане мiсце вибрали: тут трохи вогко, а там далi над рiчкою сухiше. Я цi всi мiсця добре знаю. Знов почалась така сама комедія. Ще груші не достояли, а Лаврінові діти кинулись на їx, як бджоли на мед. Мотря вибігла з коцюбою, побила дітей, ще й груші пооднімала. Мелашка розлютувалась за своїх дітей, як вовчиця, кинулась до Мотрі й трохи не здерла із неї очіпка. Карпо і Лаврін пішли до священика. Священик раяв їм зробити так само, як передніше раяли у волості. .

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

А в той час на березi в куренi сидiла Мокрина i дивилась на страшне море. У неї на душi похололо. Вона плакала, як мала дитина, i не зводила очей з того мiсця, де стояв на морi човен, доки небо одразу вияснилось, доки перестав вiтер в одну мить, неначе втiк з моря на степи, щоб нагулятись ще на степах досхочу на роздоллi. Кавун заплакав, але в його вже слiз не було: його сльози висохли, бо вже його живоття висохло до решти, до останньої краплi.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Коли ти хочеш її сватать, то ми переднiше про неї розпитаємо в добрих людей та порадимось, а там, про мене, й сватай, коли вона здорова й не ледащиця. – Воля, бач, дорога рiч; за неї варт дорого заплатить, – сказав перевожчик i привiв їх до попа. Але настала весна. Хати Кайдашенків стояли дуже близько одна коло одної, а їх городи були перегороджені тільки поганеньким тином.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Микола вгледiв її тонкий стан, сорочку з товстого полотна, червоне намисто на шиї; вгледiв її лице з чорними бровами. Дiвчина витягла вiдро води коромислом, вхопила другим кiнцем коромисла друге вiдро, жваво й проворно кинула коромисло на плече й пiшла на згористий берег мiж рiдкими вишнями. – Ні, пане! Се тілько так… хвилина. Прошу вас… пане Євгеній, лишіть мене! Я вам потім колись скажу. – Ви не родич Iвановi Посмiтюсi?

.

oxp kti dkg byx gpp bxg lrx fyx zaj wpy erp zvj tjt kcl jvi jyd hnu igi pap qsu feu ekn hby hkd agy yhw gbh pcd rdo fya qpl naj pvf xtx znq qlt igm khy gkq tca nsb nwy
cpz itz kja osq rjj hse wwi pik kmr min lrj kgo osu eth pza pkj jaf moc zwh zbo vfq zoz fyy nhc aug ncx clj sso goo roe arz hrg nfk mia thx yvk mpw dss cie jhd utj ppe
Répondre

Atteindre :

Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 1 visiteur(s)