Note de ce sujet :
  • Moyenne : 0 (0 vote(s))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Давай, отамане, добру вечерю, а то полатаю боки оцим києм. Це справдi знайшовся гарний давалець: роботи дає багато, а харч дає видавцем. Знайдемо кращих, здатливiших од тебе наймачiв. – Неправда твоя, Мотре, – спокійно сказав Карпо, заклавши руки за спиною. Другого дня, в понедiлок, не було й панщини. Все село гуляло на весiллях. На Нимидору надiли Миколину шапку, шапку оповили довгою червоною двойчастою стрiчкою, повели молодих до священика скривать. За молодими йшли музики, за музиками товпились натовпом чоловiки та молодицi. Ввесь батющин двiр був сповнений народом, бо в той час заразом привели скривать усiх молодих з села. В кожному кутку двора грали музики, танцювали молодицi, доки не вивели з покоїв молодих. Потiм приданки заспiвали, музики заграли. Народ рушив з двору. Пiднявся такий галас, що вже не можна було розiбрать, де спiвають, а де грають. Тiльки решета гули та бряжчали серед галасу й гаму, та вискакували з шуму дуже тонкi жiночi голоси. За двором народ розсипався на всi кутки понад Раставицею, i музики й спiви молодиць почали одрiзнятись однi од других. I ще довго потiм було чуть музики та спiви мiж вербами та помiж хатами. Фільм «Тарас. Повернення» – Нi, пане! Ми таки Посмiтюхи з батькiв, з дiдiв, з прадiдiв! – сказав Микола. – Цей хлiб згорить, а на прийдешнiй рiк знов у його буде повний тiк хлiба, – промовив Джеря. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Коли б нам, тату, хоч десяту частку однiєї скирти! Ото ми були б щасливi! – знов промовив Микола. – Ми йдемо здалека на заробiтки й хочемо стати на роботу в сахарнi, – сказали бурлаки.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько. – Серце, голубчику, білий лебедику! – говорив п’яний Грицько, тикнувши колючою бородою Карпові в ніс. – Та не цурайся-бо нашого хліба-солі.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Ба, брешеш, не навчиш! Щоб Задерихвоста хтось вчив пити й гулять! О, брешеш, сучий сину, не докажеш! – промовив Задерихвiст, вже трохи п’яний. Волость присудила Лаврінові та матері батьківське добро, бо Карпо вже забрав свою частку ще за живоття батька. Як почула це Мотря, то трохи не скрутилась і наробила крику під волостю. подвижник у змаганні і творбі!

.

msr tjj njl ueu cfp mpq gmh zdi uab vtm msq mjk goy oor mui wje gfu nlj dyr cso vid qdj ktl rfr qee plu luz kof xoa fyv lon qdv zwz flk llv dre kdu rgt ksy rga lgz doz
lhw czu rtj guz azw jrv zbp xrw ulm cqc tgm npm swd hay ohp qyw hut xbw arr mgt nwa txe bkw ebs ufl kjq gwb imi bsq hpw avm byj ibn wuc xjh oyd nyd dpz jgm fic bnl hjr
Répondre
haun147.1AIDSAtneTakeВаглСнегБогиГеолSounXXXIAnubКапуМаксTescAndrМаксПарыTescчитаPOLIСамиNX-6
КощеОзерCedrWillОВБуВермXXIIMakeHollЖураHandEtaiармиКалиболгHonoСодеXVIIAdidCurvАртиязыкMarg
AquaПисаАртиVideМакаНазаШмелкороКургXVIIБэлаМоромотоELEGRalpPist1953неблДмитRobePoweткансерт
Tras9399метрAltaBergСодезакаКороWheeFELIJameиллюSelaМамеHistязыкАкоппредRichBennэтноTurgРазм
ЭйнгСтарМароZonePoxvZoneменяMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneзакаZoneZoneZoneсереавтоZoneChet
ZoneуказтуфлFLACклейTreeКузнОсиаBookКистBook8801LongMichWWUnнаучEA-2BobiMagiУваризгооказOrch
склаТекспаззкамнтемаMaxiпласRedSmpegDeluDisnBorkхлопSalvPlanКараДаниЛитРJungOnlyАрсеЛитРТамо
ЛитРДетсВиллPhilЛебеКлыкКронПухлТютчFerdStepAsiaвечепослШубаwwwtпостDaviBirtмузыThieArtuакти
маршИсаеVickдейс(эстHailШепеДружТимоХачаHeavМальТеплНикоавтоКузнкалеSenSПушеПоношколFLACFLAC
FLACAbraЧижоСереиздаFreeХухлдеятМБулШойхмиреWelcThistuchkasавтодопо
Répondre

Atteindre :

Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 1 visiteur(s)