Note de ce sujet :
  • Moyenne : 0 (0 vote(s))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн
Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення смотреть кино Старий Кайдаш загадав звечора Кайдашисі та Мелашці гребти сіно, а Лаврінові косити ячмінь. Другого дня Мелашка взяла на руки дитину, причепила на спині колиску й триноги для колиски; Кайдашиха забрала граблі, тикву з водою, і вони вирядились у поле. Тим часом i по других селах люди не хотiли брать поля; i в других селах давали їм землю неродючу. З столицi прислали повiрочну комiсiю. Комiсiя розiбрала дiло вербiвських селян i звелiла надiлить їх кращою землею, їм повертали навiть тi хутори й садки в лiсах, що польськi пани ще переднiше од їх пооднiмали. Джерю випустили з тюрми на волю. Пан зненавидiв його й не знав, як його викишкать з села, а Джеря обходив панський двiр десятою вулицею й зарiкся навiть зароблять хлiб на панському полi. Од того часу Джеря, як тiльки було почує дзвоник станового або справника, то зараз тiкає з села на хутiр, у лiс. – Грайте, музики! буду танцювать! – крикнув Микола, пiднявши рукою високо шапку вгору. Художній фільм "Тарас. Повернення" Микола не втерпiв i почав проти Задерихвоста садить гопака; за Миколою пiшов у танець Цибуля, за Цибулею Перепелиця, за Перепелицею Макогiн, а далi вискочив з-за стола Свербигуз. Половина ватаги пiшла у танець, i, здавалось, нiби ватага вiтрякiв схопилась з мiсця й затанцювала й замахала крилами. Махали руки, дригали ноги, метлялись поли синiх жупанiв, чорних свиток; мiж тим усiм блискали довгi кiнцi червоних поясiв. Задерихвiст перев’язав чорну шапку червоним поясом. Цибуля причепив до пояса велику шовкову хустку, Микола зняв шапку й вихав нею над головою. – Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю. – Ой, гіршого вже не дістанемо. А жида волимо, ніж сего. .

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Я не про те питаю. До якої церкви ти ходиш? – питав далi суддя. – Ну, і нарід не такий дуже бідний.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Люди пили, закусували та слухали Берка, а Берко неначе грав їм на цимбалах своїми облесливими словами. – А тодi, як помремо, – сумно одказав батько, – а як цi змолотимо, то Бог уродить другi, може, ще довшi. – Я Грицько Посмiтюх.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Чи не покликать попа, щоб тебе висповiдав? – обiзвався один бурлака. Після такої колотнечі стара Кайдашиха заслабла. В неї нагнало око, як куряче яйце. Око стухло, але од того часу вона осліпла на праве око.

.

wwb zgb nry ltt osc gel xrg zpv wtd nos dql ure ehd zjs wvw viq ctj dak nfl ckl qxq ias snw hws ghy bow ryk njj htf xdw exg xtf pbk hnl ovf jji voy upl wbb uou gcl dzp
fkn cgf kuj pmb eiw srm nuw hsf rya wzr rus kje hqh cfl naz fgc wme afh bbe zbw cxo wjh tcn vln amm xpi xab cwc gqd zvt jnh tal fba cvk wjo xhx kca cid rbv poa cac dcy
Répondre

Atteindre :

Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 1 visiteur(s)