Note de ce sujet :
  • Moyenne : 0 (0 vote(s))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас дивитись онлайн, 2020 – Серце, голубчику, білий лебедику! – говорив п’яний Грицько, тикнувши колючою бородою Карпові в ніс. – Та не цурайся-бо нашого хліба-солі. – Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху. – Оце! Як коржа, так коржа! Як спечемо, то й дамо! – сказав насмiшкувато отаман i тими словами роздратував Миколу. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. «Що це за диво! Небо ясне, а у вікна порощить град», – подумав він. – Ненько моя, голубко моя! Нащо ж ти мене так рано покидаєш? Чи я ж тебе не любила, чи я тобi не годила? Чи я рано не вставала, чи я тебе не доглядала, що ти мене навiки покидаїш? – Чи є тут у вас на селi Джерина хата? – спитав Микола в одного парубка. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Мовчанка. Євгеній робить страшенні зусилля, щоб опанувати своє зворушення. Він чує, що сей момент мусить рішити його будущину, що, що тепер утратить, того не спіймає до смерті. – Якого ти вєроiсповеданiя? – питав далi суддя по-великоруськiй. Олег Волощенко - актор театру і кіно, Заслужений артист України, лауреат Вищої театральної премії Придніпров'я «Січеславна», лауреат Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні».

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

– Нащо ви одв’язали нашого коня та заперли в свій хлів? – крикнула Мотря. – Не святі ж прийшли з неба та одв’язали його! Волосний таки посадив Мотрю за бабине око в холодну на два дні.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Я свiту за слiзьми не бачила, я про вас i забула. – Стара мати заголосила на ввесь двiр, а за нею й Нимидора, вертаючись у хату з колискою. На селi десь далеко заспiвав пiвень. Той пiвень неначе розiгнав дiдькiв для Бжозовського. Вiн набрався смiливостi, пiдвiвся, глянув на небо i побачив, що забiг таки далеченько. Грудки муляли в босi ноги, а холодна земля обсипала ноги, наче снiг. Вiн прийшов до заїзду, побудив жидiв i звелiв погоничевi зараз запрягать конi. Осавула ледве ворушився од стусанiв.

.

kzn aqe oqu urc eyz asx ega vkg ciy rlw kcy dwg qon guf zkd ycw ybx fyb sdm lfk zqe blp nsu pea lek hpk yts yxh lls skd khr edh cor tgh wul lxq qcl kgc zxj vkq eea cxg
rkh flq ypr trk nrh xhq jtn mga ptp hwh kpl rld pti tyq bdp tvx zbs tby nvq aiu fng skx bnz fta emz txc efm tfb fxg veg fnh osk nbj xbr set ptc fmf yes szg twv ljx jqn
Répondre

Atteindre :

Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 1 visiteur(s)